Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky - Ždírecký Triangl - Cyklistická 24hodinovka 2014

22. 6. 2014

dsc_3747.jpg

Cyklistická 24hodinovka 2014 se jela ve dnech 21.-22.6. od 9,00 hodin, start a cíl: Ždírec nad Doubravou, Chrudimská ulice, tělocvična základní školy. 

 


Výsledky kategorie - muži: 

Poř. Jméno Roč. Klub / Bydliště Vzdálenost Doba jízdy Průměrná rychlost 
1. Klindera Michal 1973 CK Vinohradské šlapky 712 km 22:07 32,19 km/h
2. Záruba Martin 1981 CK MTB Marathon Hlinsko 685 km 22:40 30,22 km/h
3. Valko Peter 1967 Trnava 683 km 22:10 30,81 km/h
4. Slavkovský Petr 1978 Agro Kolín / Třemošnice 654 km 23:13 28,17 km/h
5. Růžička Stanislav 1975 SK Křižanováci 554 km 18:20 30,22 km/h
6. Hudec Libor 1960 KPC Ždírec n.D. 530 km 19:58 26,54 km/h
7. Pradáč Petr 1966 Horní Maršov 517 km 18:52 27,40 km/h
8. Navrátil Vít 1966 Energo Choceň 510 km 20:02   25,46 km/h
9. Venc Jaroslav 1985 Hurtova Lhota 508 km 14:36  34.79 km/h
10. Šilar Radek 1976 Pornostarracing 500 km    km/h
11. Tlapák Michal 1983 Hlinsko 484 km 18:01 26,86 km/h
12. Akrman Miloš 1970
CK Vinohradské šlapky
472 km 16:16 29,02 km/h
13.-14. Bažout Aleš 1975 KPC Ždírec n.D. 461 km 17:38 26,14 km/h
13.-14. Lehejček Jiří 1979 Počátky 461 km 15:59 28,84 km/h
15. Krejčí Miroslav 1967 Bratislava 456 km 18:30 24,65 km/h
16. Gabriel Miroslav 1979 Fitko Ždírec n.D. 444 km 15:35 28,49 km/h
17. Kristl Josef 1952 Krucemburk 435 km 18:27 23,58 km/h
18. Málek Stanislav 1956 Podmoklany 425 km 16:00 26,56 km/h
19. Fousek Martin 1970 KPC Ždírec n. D 423 km 15:03 28,11 km/h
20.-21. Suk Pavel 1961 Viničné Šumice 421 km 20:29 20,55 km/h
20.-21.
Novotný Josef 1948 Agro Kolín 421 km 16:37 25,34 km/h
22.-23. Pradáč Leoš 1970 KPC Ždírec n.D. 420 km 14:52 28,25 km/h 
22.-23. Eis Tomáš 1993 HC Chotěboř 420 km 15:40 26,81 km/h
24. Čejka Lukáš 1997 Vojnův Městec 410 km 17:13 23,81 km/h
25.-26. Dobrovolný Štěpán 1967 Ždírec n.D. 407 km 16:12 25,12 km/h
25.-26. Gahura Roman 1990 Hulín / Vesani.cz 407 km 16:12 25,12 km/h
27.-28. Pradáč Jan 1991 Horní Maršov 401 km 14:48 27,09 km/h
27.-28. Procházka Jaroslav 1961 Světlá n.S. 401 km 15:10 26,44 km/h
29. Štěrba Josef 1987 Ždírec n.D 366 km 15:24 23,77 km/h
30. Malina Pavel 1975 Světlá n.S. 352 km 13:53 25,35 km/h
31. Klepetko David 1984 Chotěboř 350 km 12:40 27,63 km/h
32. Horký Vladimír 1974 TJ Jiskra Vojnův Městec 347 km 12:10 28,52 km/h
33. Uchytil Zdeněk 1977 Lhůta 341 km 14:30 23,52 km/h
34. Hudec Vojtěch 1997 Krucemburk 330 km 11:18 29,20 km/h
35. Doležal Petr 1982 Hlinsko 324 km 11:30 28,17 km/h
36. Rössler Josef 1977 Třemošnice 323 km 11:47 27,41 km/h
37. Pešek Josef 1997 Čachotín 322 km 13:11 24,42 km/h
38. Čejka Čestmír 1967   320 km    
39. Culek Jiří 1996 Nový Studenec 310 km    
40. Chalupa Roman 1985 Podhoráci 305 km 12:41 24,05 km/h
41. Novotný Mirek 1998 Krucemburk 304 km    
42.  Gregor Martin 1994 Chotěboř  285 km 11:21 25,11 km/h
43. Pospíšil Jiří     275 km    
44. Barták Martin 1977 Ždírec n.D. 274 km 11:55 22,99 km/h
45. Uchytil Vladimír 1975 Lhůta 272 km 12:21 22,02 km/h
46. Dvořák David 1996 Ždírec n.D. 260 km    
47.-48. Janáček Tomáš 1990 Ždírec n.D. 250 km 11:00 22,73 km/h
47.-48. Vařečka Martin 1990 Ždírec n.D 250 km 11:00 22,73 km/h
49. Lébl Antonín 1964 Roboterm Chotěboř 247 km 12:00 20:58 km/h
50. Radim Fousek 1996 Ždírec n.D. 240 km    
51. Pokorný Jakub 1989 Ždírec n.D. 213 km 08:42 24,48 km/h
52.-53. Novotný Martin 1972 Ždírec n.D. 210 km 09:47 21,47 km/h
52.-53 Hocke Radek 1972 Šmolovy 210 km 09:02 23,25 km/h
54. Benc Petr 1971 PMP 205 km    
55. Fajt Petr 1996 Ždírec n.D. 202 km    
56. Havel Miloš 1970 Ždírec n.D. 197 km 10:41 18,44 km/h
57.  Bílek Ivan   Roboterm Chotěboř 195 km    
58. Pelouch Martin 1986 Chotěboř 175 km    
59.  Benc Ota 1965 CK Posázaví Přibyslav 174 km    
60. Szabo Josef 1992 Ždírec n.D. 163 km    
61. Uchytil Jaroslav 1972 Ždírec n.D. 144 km    
62. Šilhán Tomáš 1972 Velké Poříčí 141 km    
63.-64. Moravec Jaroslav 1964 CK Posázaví Přibyslav 140 km    
63.-64. Souček Jaromír 1980 Chotěboř 140 km    
65. Souček Lukáš 1984 Chotěboř 134 km    
66. Traufgott Zbyněk   Hlinsko 132 km 07:43 17,11 km/h
67. Semerád Ondřej 1974 Hlinsko 130 km    
68. Janáček Michal 1977 Staré Ransko 116 km 05:30 21,09 km/h
69. Plíhal luboš 1965 KPC Ždírec n.D. 104 km 03:40 28,36 km/h
70. Fidler Jiří 1964 KPC Ždírec n.D. 54 km 01:46 30,57 km/h



 

Výsledky kategorie - muži - koloběžka: 

Poř. Jméno Roč. Klub / Bydliště Vzdálenost Doba jízdy Průměrná rychlost 
1. Červenka Zdeněk 1973 Polná 341 km 18:02 

18,91 km/h

2. Pospíchal Milan 1962 Ždírec n.D. 260 km   km/h

 

Výsledky kategorie - ženy: 

Poř. Jméno Roč. Klub / Bydliště Vzdálenost Doba jízdy Průměrná rychlost 
1. Tabi Naďa 1957 Ždírec n.D. 451 km 21:15 21,22 km/h
2. Klinecká Jana 1981 Hlinsko 443 km 16:58 26,11 km/h
3. Formánková Veronika 1976 Hlinsko 382 km 14:58 25,52 km/h
3. Vermešová Pavlína 1985 Chotěboř 333 km 15:19 21,74 km/h
5. Uchytilová Ivana 1975 Ždírec n.D. 290 km 15:28 18,75 km/h
6. Bělohlávková Jaroslava 1963 Chotěboř 220 km 10:50 20,31 km/h 
7. Losenická Eliška 1986 Krucemburk 217 km 10:47 20,12 km/h
8.-9. Culková Kateřina 1977 Mělkovice 216 km 11:01 19,61 km/h
8.-9. Bartáková Markéta 1980 Ždírec n.D. 216 km 11:01 19,61 km/h
10. Šorfová Jiřina 1969 Havlíčkova Borová 210 km 09:47 21,47 km/h
11. Culková Vladislava 1967 Nový Studenec 185 km 10:00 18,50 km/h
12. Bažoutová Miroslava 1977 KPC Ždírec n.D. 175 km 08:48 19,89 km/h
13. Vašíčková Petra 1987 Ždírec n.D. 162 km 09:50 16,47 km/h
14. Pešková Lenka 1992 Čachotín 138 km 07:25 18,61 km/h
15. Fidlerová Anna 1941 Ždírec n.D. 109 km    
16.-17. Novotná Marie 1957 Hlinsko 108 km    
16.-17. Novotná Iveta 1996 Hlinsko 108 km    
18. Plevová Iveta 1979 Ždírec n.D. 105 km 06:03 17,36 km/h
19. Janoušková Michaela 1983 Velké Poříčí 73,5 km    

 

Výsledky kategorie - děti: 

Poř. Jméno Roč. Klub / Bydliště Vzdálenost Doba jízdy Průměrná rychlost 
1. Havel Miloš 2000 Ždírec n.D. 200 km 10:35 18,90 km/h
2. Uchytilová Barbora 2003 Ždírec n.D. 181 km 09:37 18,82 km/h
3. Novotný Pavel 2000 Krucemburk 141 km 06:16 22:50 km/h
4. Havel Jiří 2005 Ždírec n.D. 136 km 08:22 16,25 km/h
5. Traufgottová Anna 2004 Hlinsko 107 km 05:54 18,14 km/h
6. Plevová Barbora 2005 Ždírec n.D. 105 km 06:03 17,36 km/h
7. Uchytil Lukáš 2006 Ždírec n.D. 101 km    
8.-9. Bažout Adam 2004 KPC Ždírec n.D. 36 km 01:54 18,95 km/h
8.-9. Bažout Dominik 2007 KPC Ždírec n.D. 36 km 01:54 18,95 km/h

 

Statistika: 
Ždíreckého trianglu se letos zúčastnilo celkem 100 cyklistů (72 mužů, 19 žen, 9 dětí ).

Celková ujetá vzdálenost 29 233,5 km.
               
Denní okruh: 34 km
Noční okruh: 1,8 km  

Partneři letošního ročníku:

zdirec_nad_doubravou_coa_cz.jpg
město 
Ždírec nad Doubravou

logo-roboterm.jpg

ROBOTERM spol.s r.o. Chotěboř 



 bowling-bar-restaurace-zdirec.png
Bowling bar Ždírec nad Doubravou

sam-nove-ransko.gif

Slévárna a modelárna Nové Ransko s.r.o.


plisek-josef.jpg
Cyklocentrum J. Plíšek

 

fitko-pruhledne-pozadi.jpg

Fitko Ždírec nad Doubravou


 

semikola.jpg
SEMIKOLA Hlinsko

 Včelařství Pradáč

Včelařství Málek

Včelí plodiny do každé rodiny.


 
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fotky

(Martin, 23. 6. 2014 8:56)

https://plus.google.com/photos/105283347621189972844/albums/6027452662158501873